Apie mus

antikoroziniai centrai

Kompetencija

Jau nuo 1999 metų MB Antikoras įkūrėjas Artūras Morauskas specializuojasi antikorozinių medžiagų bei jų dengimo technologijų srityse. Per šį laiką sukaupta patirtis leidžia pasirinkti patikimiausias rinkoje siūlomas antikorozines medžiagas ir jų dengimo technologiją siūlomą pasaulyje, atsižvelgiant į mūsų meteorologines bei automobilių eksploatacines sąlygas. Antikoras komandos tikslas - teikti pažangias, kokybiškas ir ilgalaikes paslaugas kurias siūlo DINITROL antikoroziniai centrai. Paslaugos kokybė šiuose centruose garantuojama aukšta. Naudojamos tik sertifikuotos pagal DIN EN ISO 9001 : 2015 ir DIN EN ISO 14001 : 2015 tarptautinių sertifikatų medžiagos, gaunamos tiesiogiai iš gamintojo – Vokietijos koncerno DINOL GmbH, medžiagos taip pat sertifikuotos Lietuvoje. “Centrų” techninis personalas apmokytas švedų specialistų, turi jų kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus, visa papildomo antikorozinio padengimo technologija standartizuota (IST 2448968-1) ir unifikuota – lygiai tokią pačią technologiją naudoja daugiau kaip 1800 antikorozinių centrų visame pasaulyje. Atliekant antikorozinio dengimo paslaugas naudojamos individualios antikorozinio dengimo schemos:

Bendri rekvizitai

Antikoras, MB

Įmonės kodas:

304738943

PVM mokėtojo kodas:

LT100012627412

Adresas:

V. Nagevičiaus g. 3 Vilnius Visi kontaktai

Vilniaus DINITROL antikorozinis centras

Antikoras, MB

Įmonės kodas:

304738943

PVM mokėtojo kodas:

LT100012627412

Adresas:

Gariūnų g. 56
Vilniaus DINITROL antikorozinis centras

Klaipėdos DINITROL antikorozinis centras

Antikoras, MB

Įmonės kodas:

304738943

PVM mokėtojo kodas:

LT100012627412

Adresas:

Šilutės plentas 3
Klaipėdos DINITROL antikorozinis centras
Kaip registruotis paslaugai?

susipažinkite kokia seka vyksta registracija antikorozinei paslaugai

Card image cap

Pasirinkite aptarnavimo centrą

Norėdami registruotis paslaugai, pasirinkite aptarnavimo centrą. Pasirinkite aptarnavimo centrą.

Card image cap

Pasirinkite paslaugą savo automobiliui

Įveskite savo automobilio duomenis ir pasirinkite galimas paslaugas jūsų automobiliui. Jei kaina jums tinka, pasirinkite laisvą datą ir laiką.

Card image cap

Pasirinkite norimą datą

Pasirinkę datą, pasirinkite laisvą laiką ir įveskite savo kontaktinius duomenis. Jei turite papildomų pageidavimų, įrašykite tai pastabose. Po to patvirtinkite registraciją.


Kaip mes dirbame?

susipažinkite kaip mes dirbame

Profesionalus darbas

atliekamas profesionalios komandos nuo 1999 metų

Profesionalios medžiagos ir pažangi technologija užtikrina kokybę!

Per 15 metų darbo su šiomis medžiagomis, jos pasitvirtino kaip patikimiausias sprendimas, apsaugai nuo rūdžių, visam transportui

Atsparumas korozijai

Žvelgiant į gamintojų deklaruojamas garantijas kėbulo apsaugai nuo korozijos matyti, jog didelė dalis jų pailgino terminą, regimai nepagerinę apsaugos nuo korozijos.